Realitní kancelář Lisart- Tuynman s.r.o

U Stadionu 270

383 01 Prachatice

+420 606 323 980

info@lisart.cz

Provozní doba

Home office - zavolejte nám

Reality Prachatice, Český Krumlov, Lipno, Nová Pec, Volary, Stožec, Strážný , Lenora , Horní Vltavice ......

Byty

Nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví.  Lokalita : Volary – Revoluční ulice, širší centrum města.  Byt je umístěn  ve 1. patře tří poschoďového cihlového a sestává se z  předsíně, kuchyně, , 2 pokojů,  koupelny s vanou, WC , šatny, spíže  a dvou sklepů. Celková výměra 59m2. Vytápění bytu  lokálními kamny, ohřev  teplé užitkové vody boilerem. Byt je bez vnitřních rekonstrukcí, původní a udržovaný stav. Nájem a služby – fond oprav 1.700,-Kč/měsíc,  orientace bytu – kuchyň na západ, ložnice a obývací pokoj  na jih. Ve městě Volary plná občanská vybavenost, krytý plavecký bazén, vlakové a autobusové spojení, vzdálenost na Lipno cca 20km, na hranici s Německem 18km. Byt obsazen nájemníkem se smlouvou na dobu neurčitou. Volba pro podnikání v ubytování nebo zajištění vlastního bydlení. parkování u domu Chci více informací: info@lisart.cz Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: GDPR – lisart.cz (sumavatravel.cz)

Panelový byt, OV, 2+1 , 58m2…

Vaše realitní kancelář pro hladký prodej a pronájem nemovitostí

Nenašli jste vhodnou nemovitost ? Napište nám. Pomůžeme při vyhledání nemovitosti ve vybraných lokalitách. Poradíme při prodeji nemovitosti.....

O společnosti

Lisart-Tuynman s.r.o. je holandská obchodní společnost, jedna z hlavních činností je realitní činnost na území ČR , společnost má úzkou vazbu na realitní podnikání v Nizozemském království a na trhu v oblasti realit působí v ČR od roku 2004.

 

Co děláme ?

Zajištujeme kompletní realitní služby, zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí pro české i zahraniční klienty.Při převodech používáme vždy služby advokátů.

Proč si vybrat nás ?

Kvalitní služby.. kompletní servis …osobní přístup… znalost lokality…. bezpečnost finančních transakcí ….vždy s úsměvem

Realitní kancelář Lisart- Tuynman s.r.o

U Stadionu 270

383 01 Prachatice

+420 606 323 980

info@lisart.cz

Provozní doba

Home office -zavolejte nám