lisart.cz

grid-layout

Ve spolupráci s naším partnerem nabízíme k prodeji rodinný  penzion s vlastním bydlením v Českém Krumlově, městské části Nové Spolí. Nemovitost se nachází v klidné části obce s docházkovou vzdáleností do centra. Objekt tvoří dvě části. Jedna část tvoří vlastní bydlení pro majitele s velkou terasou a apartmánem v podkroví. Druhá část je celá  řešená jako penzion, kde je společenská místnost s krbem a jedno studio. V podkroví pak dva apartmány. Celková kapacita penzionu je 14  hostů. Každý pokoj je vybaven televizí + satelitem  +  Wifi. K apartmánům náleží vybavená kuchyňka. Penzion je umístěn v zástavbě rodinných domů, poskytuje plné soukromí.  Parkování,  pergola, zahrada. Volba pro podnikání a bydlení. parkování pergola garáž kapacita ubytování 14 hostů satelit TV Wifi Chci více informací: info@lisart.cz Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: GDPR – lisart.cz (sumavatravel.cz)  

Připravujeme pro Vás prodej pozemku v obci Nová Pec   Chci více informací: info@lisart.cz Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: Informace o zpracování osobních údajů – lisart.cz (sumavatravel.cz)

Nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví.  Lokalita : Volary – Revoluční ulice, širší centrum města.  Byt je umístěn  ve 1. patře tří poschoďového cihlového a sestává se z  předsíně, kuchyně, , 2 pokojů,  koupelny s vanou, WC , šatny, spíže  a dvou sklepů. Celková výměra 59m2. Vytápění bytu  lokálními kamny, ohřev  teplé užitkové vody boilerem. Byt je bez vnitřních rekonstrukcí, původní a udržovaný stav. Nájem a služby – fond oprav 1.700,-Kč/měsíc,  orientace bytu – kuchyň na západ, ložnice a obývací pokoj  na jih. Ve městě Volary plná občanská vybavenost, krytý plavecký bazén, vlakové a autobusové spojení, vzdálenost na Lipno cca 20km, na hranici s Německem 18km. Byt obsazen nájemníkem se smlouvou na dobu neurčitou. Volba pro podnikání v ubytování nebo zajištění vlastního bydlení. parkování u domu Chci více informací: info@lisart.cz Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: GDPR – lisart.cz (sumavatravel.cz)

Samostatně  stojící rodinný dům vesnického typu s garáží ………..

Panelový byt, OV, 2+1 , 58m2…