Realitní kancelář Lisart- Tuynman s.r.o

U Stadionu 270

383 01 Prachatice

+420 606 323 980

info@lisart.cz

Provozní doba

Home office - zavolejte nám

Reality Prachatice, Český Krumlov, Lipno, Nová Pec, Volary, Stožec, Strážný , Lenora , Horní Vltavice ......

Komerční objekty

Ve spolupráci s naším partnerem nabízíme k prodeji rodinný  penzion s vlastním bydlením v Českém Krumlově, městské části Nové Spolí. Nemovitost se nachází v klidné části obce s docházkovou vzdáleností do centra. Objekt tvoří dvě části. Jedna část tvoří vlastní bydlení pro majitele s velkou terasou a apartmánem v podkroví. Druhá část je celá  řešená jako penzion, kde je společenská místnost s krbem a jedno studio. V podkroví pak dva apartmány. Celková kapacita penzionu je 14  hostů. Každý pokoj je vybaven televizí + satelitem  +  Wifi. K apartmánům náleží vybavená kuchyňka. Penzion je umístěn v zástavbě rodinných domů, poskytuje plné soukromí.  Parkování,  pergola, zahrada. Volba pro podnikání a bydlení. parkování pergola garáž kapacita ubytování 14 hostů satelit TV Wifi Chci více informací: info@lisart.cz Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: GDPR – lisart.cz (sumavatravel.cz)  

Vaše realitní kancelář pro hladký prodej a pronájem nemovitostí

Nenašli jste vhodnou nemovitost ? Napište nám. Pomůžeme při vyhledání nemovitosti ve vybraných lokalitách. Poradíme při prodeji nemovitosti.....

O společnosti

Lisart-Tuynman s.r.o. je holandská obchodní společnost, jedna z hlavních činností je realitní činnost na území ČR , společnost má úzkou vazbu na realitní podnikání v Nizozemském království a na trhu v oblasti realit působí v ČR od roku 2004.

 

Co děláme ?

Zajištujeme kompletní realitní služby, zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí pro české i zahraniční klienty.Při převodech používáme vždy služby advokátů.

Proč si vybrat nás ?

Kvalitní služby.. kompletní servis …osobní přístup… znalost lokality…. bezpečnost finančních transakcí ….vždy s úsměvem

Realitní kancelář Lisart- Tuynman s.r.o

U Stadionu 270

383 01 Prachatice

+420 606 323 980

info@lisart.cz

Provozní doba

Home office - zavolejte nám