lisart.cz

Volary – prodej RD, 3+1, garáž, dvůr

2.595.000 Kč

  • Nemovitost ID: 31
  • Typ:
  • PENB: "G" mimořádně nehospodárná

Popis

Nabízíme k prodeji samostatně  stojící rodinný dům vesnického typu s garáží a malým dvorkem. Dům je nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, se sedlovou střechou, fasáda nezateplená s původními dřevěnými okny v přízemí,  v podkroví okna plastová. Zastavěná plocha objektu bydlení a hospodářské části – 117 m2; samostatná garáž – 19 m2; kolny,dvůr a zahrádka – 179 m2; pozemek celkem  304m2.

V přízemí domu je chodba, kuchyně , obývací  pokoj, WC.V podkroví domu jsou dvě  obytné místnosti,  koupelna s vanou a půda. Vytápění domu je ústředními radiátory, topné medium kotel na tuhá paliva a  plynový kotel, ohřev teplé užitkové vody pomocí kombinovaným  plynovým kotlem. Hospodářská část domu   je využívaná jako dílna a kotelna. Objekt je připojen na veřejnou  přípojku vody  a  kanalizaci, kabelová TV, dále na přípojku el. 220/380V a přípojku plynu. Rodinný dům je v původním stavu s pravidelnou základní údržbou a po celou dobu byl užíván  k trvalému bydlení.  Součásti a příslušenství tvoří   zpevněný chodník / přístup k domu / a dřevěná kolna na uskladnění dřeva. Nezastavěná část parcely je využívaná jako dvorek a zahrádka. Dům je situovaný v ulici Petra Voka, okolí domu tvoří zástavba bytových domů a objekt občanské vybavenosti.

Město Volary  je turisticky významné město  na Šumavě, v obci základní občanská vybavenost, ve městě   krytý plavecký bazén, konopné lázně , vlakové a autobusové spojení, vzdálenost do Prachatic 19 km,  vzdálenost na Lipno cca 27km, na hranici s Německem 19km. Možnost financování hypotečním úvěrem. Třída energetická náročnosti budovy – G.

Volba pro zajištění vlastního bydlení .

garáž Internet Kabelová TV

 

Chci více informací: info@lisart.cz

Odesláním  dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů: GDPR – lisart.cz (sumavatravel.cz)

 

This style property is located in is currently and has been listed on lisart.cz. This property is listed at 2.595.000 Kč. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.